Červen 2010

POZASTAVUJI!!!!!

18. června 2010 v 15:05 | →♥Miss-Miley♥←
Asi jste si už všimli,že sem moc často nechodím.Je to tím,že se blíží konec roku a nás čeká ještě několik písemek.Prostě vůbec nestíhám a na blog nemám ani čas.Nevím,na jak dlouho budu muset nechat pozastavené,ale nebojte se,brzo se vrátím.Každopádně tu přes víkend nebudu.Teda ne na blogu,budu jen na PC a budu připravovat new dess.Tak se nezlobte!!!!Asi za týden už nebude pozastavené.


PROSÍM,AFFS NEMAŽTE SI MĚ,SLIBUJU,ŽE JAK SE VRÁTÍM,VŠE VÁM VYNAHRADÍM.PAPA


Popisky do menu až zítra

16. června 2010 v 17:42 | →♥Miss-Miley♥←
Tak,new dess je nastavenej.Není nějak moc pěkný,ale líbí se mi víc,než ten předchozí.Doufám,že se potupem času naučím dělat lepší dessy.Grafika prostě nejde naučit za 5 minut.

HM4 - promo #2

16. června 2010 v 16:09 | →♥Miss-Miley♥← |  4-Promo
Našla jsem pro vás ještě nějaká proma k HM.Asi už půjdu.Chtěla bych uděat new dess.Ale nevím,jestli už tu bude hned zítra,chci si na něm dát záležet,aby se vám líbil
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


At Teru Sushi in Studio City with Liam Hemsworth(28th March 2010)

16. června 2010 v 15:59 | →♥Miss-Miley♥← |  P-2010
Miley byla s Liamem na sushi ve Studio City.Moc jí to slušelo,dokonalé oblečení ♥♥♥

P.S.Ted tu chvíli nebudu,jdu si zahrát na net kulečních.Papa,ale nebojte,pak se vrátím papa

miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley & Liam at a Copeland concert(26th March 2010)

16. června 2010 v 14:59 | →♥Miss-Miley♥← |  P-2010
No,tak už jsem tady.Nevím,jestli budou ty fotky z výletu,protože nevím,jestli je dá učitelka na stránky školy.Jinak,konečně  jsou ty obrázky z imagebamu v pohodě.

Mil byla s Liamem na koncertě.
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Už jsem tu

15. června 2010 v 19:29 | →♥Miss-Miley♥←
Ahojte lidi.Dřív jsem to nestihla.Byli jsme dnes se třídou na školním výletě.Byli jsme v Lanovém Centru a na Bowlingu.Byla to vážně skvělý.Celý den jsem si fakt užila.Vrátili jsme se asi v 5 hodina,el já jsem se sem ješě nedostala...
Pokusím se sem dát nějaké články a zítra vám sem dám fotky z výletu.Já jsem nic nefotila,ale učitelka s sebou měla foták,tak to pak dá na stránky naší školy.Až tam fotky budou,dám je hned sem.
miss-smiley-miley.blog.cz
+diplom pro mě za Bleskovku od Crazy Girl-Bají

Už mě to štve...

14. června 2010 v 15:12 | →♥Miss-Miley♥←
Tak,ale tohle už je fakt moc....Snažím se sem dávat nějaké fotky,abych vám vynahradila,že jsem tu posledních pár dnů moc nebyla,ale ted jak je nová verze imagebamu,tak je to nějaký tupý.

Když uložím obrázky,tak má každý jinou velikost a ještě k tomu se to ukládá strašně pomalu.Myslím si,že dřív to bylo mnohem lepší.Když to uložím ve větší velikosti(150x150),tak se mi uloží jen jedna fotka.Já se na to vykašlu.Prostě jdu už pryč.Stejně jsem tu ted už vůbc neměla být.Zítra tu budu a pokusím se to nějak opravit,pokud s tím nic nepůjde,tak to prost uložím někam jinam...

Riding bike in Toluca Lake with her boyfriend(26th March 2010)

14. června 2010 v 15:01 | →♥Miss-Miley♥← |  P-2010
Miley byla s Liamem na kole v Toluca Lake.Má moc krásné oblečení.

Můžete tam vidět i jejího tátu.
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HM4 - promo #1

14. června 2010 v 14:50 | →♥Miss-Miley♥← |  4-Promo
Nejdříve sem vložím ještě něco o HM a pak budu pokračovat v paparazzi.Včera jsem pátrala a našla jsem pro vás několik promo fotek k Hannah Montana 4.Všechny jsou užasné,moc se mi líbí.Je to uplně jiné,než jak Hanna vypadala v 1,2 nebo 3 sérii.Je to dokonalé,to oblečení,prostě skvělé.
Až povkládám ty paparazzi,které chci,tak sem budu dávat zase něco k HM,ale  i z jiných sérií.
miss-smiley-miley.blog.cz


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Reklama na Panáčka na uskladnění lipa

14. června 2010 v 14:30 | →♥Miss-Miley♥← |  Moje videa
Jsem se koukala na xoutube a zjistial jsem,že tam  mám ještě nějaká videa,která jsem sem nevložila,tak vám je sem dám ted.Tohle je reklama na panáčka pro uskladnění lipa.Nevím,jak se to mu správně říká xD

miss-smiley-miley.blog.cz

Deníček- Pondělí 14.6.2010

14. června 2010 v 14:19 | →♥Miss-Miley♥←
Dnes se nic zajímavé nedělo.Psali jsme písemku zn matiky a dostala jsem 1 z fyziky.To jsem moooc ráda.Taky nám odpadlo zpívání,které jsme měli dneska mít náhradní,protože jsme ho dlouho neměli.Zítra pojedeme na školní výlet.Celkem se už teším,ale nevím jaký to tam bude.

Taky u nás ve škole byla policie.Prej někdo učitelce naboural auto,ale nic tam neměla,tak to možná jen předstírali,protože se asi něco děje něco ve škole.Teda to si s kámoškama myslíme,podle toho,co jsme silyšely,tak uvidíme.

Návštěvnost(7.6. 2010 - 13.6. 2010

14. června 2010 v 14:09 | →♥Miss-Miley♥← |  Návštěvnost
Pondeli: 42
Utery: 50
Streda: 33
Ctvrtek: 43
Patek: 10
Sobota: 21
Nedele: 21

Celkem: 220

Páááni!!!!!Moc vám děkuju,že na můj blog chodíte.Na to,že tento mám teprve měsíc je to dobrý.Ale snad se to někdy ještě zlepší.

Jinak,dneska sem asi ta videa nedám,protože sem si USB zapoměla u kámošky a ty videa bych sem jinak dát nemohla,tak sorry.Ale zítra tu budou.Já jdu ted vkládat ty paparazzi fotky.

Deníček - Neděle 13.6.2010

13. června 2010 v 17:59 | →♥Miss-Miley♥← |  Můj deníček
miss-smiley-miley.blog.cz


Tak vás opět zdravím s mým děníčkem.

Dnes jsme teda jeli na tu pouť v Blatnici.Bylo to tam dobrý,tak jsem ráda,že jsme nakonec jeli.Když jsme projížděli přes Bílovice,tak za potokem v zatáčce bylo několik baráků,na kterých byla poškozená  střecha.Ty skřidlice byly dole popadané a rozbité,policajti na to dohlíželi a dokonce tam byli i hasiči.Za to všechno může ta bouřka,vždyt to bylo snad po celém zlínském kraji.

Na pouti to bylo skvělé.

Potom jsme jeli teda  k tetě,kde jsem se potkala i se svými bratránky a jednou vzdálenou sestřenicí.Trochu jsme spolu blbly,tak pro vás mám videa,ale na kterých jsem jen já,kámoška nechtěla,abych to sem dávala...

Dneska jsem tu jen na skok,zítra příjdu.Musím se ještě učit na zítřejší písemku,tak nemám čas.

Zítra sem dám všechny fotky a videa ze dneška.Tak papapapa

Velká bouřka

13. června 2010 v 7:49 | →♥Miss-Miley♥← |  Moje řeči
Ahoj lidičky.Jsem tady.

Začnu včerejším večer.Byla pohoda,dívala jsem se na TV a vše bylo ještě v pohodě.Ale pak začalo venku pršet,hřmít a vyklubala se z toho fakt velká bouřka.

Vypla se elekrika,takže jsme byli potmě.Hrozný.Šla jsem pak už spát,protože proč bych asi tak měla sedět někde na židli jen tak ve tmě.

V noci jsem nemohla usnout.Každou chvílí jsem se budila,bylo mi horko a k tomu všemu jsem měla v pokojíku ještě komára.Ten jeho bzukot mi leze opravdu na nervy a k tomu ještě ty blesky.Horší noc jsem snad nezažila.

Celou noc elektrika nešla.Když jsem se ráno probudila,furt nestvítila světla.Šla jsem se podívat za mým křečkem,jestli se mu něco nestalo,ale byl v pořátku.

Šla jsem do kuchyně,kde čekala mamka.Uslyšela jsem nějaké divné zvuky....
Jen malá poznámka:Už se bojíte co tam bude,že??
...které šly od.....


...ledničky.No jo,takové zvuky vydává,když se po vypnutí znovu zapne.Přišlo mi to divné,protože vždyt je taky zapojené do zásuvky a bez elektriky nafunguje.
Asi jsem byla jediná,kdo si tohoto všimnul.Mamka nic nepoznala.Rozhodla jsem se,že ji otevřu.

Mamka,když mě viděla,tak jen stačila říct: "To nebude..."

Ale když jsem ledničku otevřela,vevnitř se rozsvítilo.Což znamená,že ....

Ano je to tak,mamka šla zkusit rozsvítit a světlo už fungovalo.No sláva!!!!!Elektrika už šla.


Šla jsem pak ještě na chvíli spát,protože bylo teprve půl paté.Když jsem se probudila,mamka mi řekla,že o Blatnice(kam jsme měli jet původně na pout) nepojedem,protože je tam po té bouřce hrozně a že pout zrušili.To potvrdil i jeden dědův spolupracovník,který je z Blatnice.

Ach jo,proč se to musí stát zrovna mně.
Byla jsem z toho uplně na dně,brečela jsem a mé slzy přiměly mamku jednat.Chtěla zavolat dědovi,jestli by to něak nešlo se tam jet alespon podívat.Rozmlouvala jsem jí to,protože už tam nechi jet.K čemu by to bylo,když tam bude jen bahno...????!!!

Ale nakonec jedeme.Ted už se vůbec netěším,vždyt tam nebodou skoro žádné kolotoče,stánky a tak.Je to zbytečné tak jezdit,ale už je to jasné,jede se.Chtěla jsem tam pro vás natočit nějaká videa,ale nevím jestli nějaké budou,podle toho,jstli tam vůůůbec něco bude!!!!

No,tak já už končím,vidím,že už je to dlouhý text a asi to nikdo číst nebudete.Ale já jsem se prostě potřebovala někde vypsat z tohoto všeho

Nová přezdívka

12. června 2010 v 17:39 | →♥Miss-Miley♥← |  Moje řeči
miss-smiley-miley.blog.cz
Rozhodla jsem si změnit svou přezdívku.Je už dost okoukaná a měla jsem ji i na svém starém blogu.A chtěla bych nějakou změnu.
Má new přezdívka je:

→♥Miss-Miley♥←

Nebude to jen přezdívka,co se změní.
Brzo tady najdete new dess.Ale to nevím kdy,protože ještě ani nemám proplánované,jak bude vypadat,ale chci aby byl skvělý.Taky sem budu přidávat více článků.Nejenom fotky,ale i nějakou grafiku a tak.

Včera jsem s tím už chtěla začít,ale přijela jsem pozdě domů a nebyl čas.Zašla jsem se sem jen podívat,jak to vypadá s komentíkama a s návštěvností a pak jsem hned šla.Byla jsem celkem dost unavená a taky jsem ještě chtěla promyslet tu přezdívku...

P.S.Nevšímejte si toho obrázku nahoře,nenítam celá přezdívka,protože to tam nešlo napsat.Ty značky se tam prostě neukážou.

Deníček - Čtvrtek 10.6.2010

10. června 2010 v 20:49 | ♥{IviseQ*}♥ |  Můj deníček
Ahojky lidičky.Zastavila jsem se,abych sem napsala ještě deníček.Přemýšlím o tom,jestli sem mám dát i ještě nějaké články,ale nevím,podle toho,kolik bude hodin,až tohle dopíšu.

Dneska ve škole to bylo super.Učitelky nám dávaly opravené písemky.Ze všech mám 1čku.Jsem za tyto známky ráda,protože byla dost makačka se to všechno naučit.

P.S.Už musím končit,články už nepřidám.Pokusím se ale udělat nějakou grafiku,tak ahojte!!!

At the food counter line inside Cafe Metro in NYC(22nd March 2010)

10. června 2010 v 16:29 | ♥{IviseQ*}♥ |  P-2010
Konečně poslední paparazzi ze dne 22.3.Miley to mooooc sluší.
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Visits Gemini 14 salon to touch up her look in New York City(22nd March 2010)

10. června 2010 v 15:59 | ♥{IviseQ*}♥ |  P-2010
Mil navštívila salon Gemini 14.
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Heads back to ABC Studios after having lunch in N.Y.C.(22nd March 2010)

10. června 2010 v 15:49 | ♥{IviseQ*}♥ |  P-2010
Miley šla po obědě do ABC studia.Ze dne 22.3. je vážně hodně paparazzi.
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Out for lunch at Serendipity 3 in New York City(22nd March 2010)

10. června 2010 v 15:09 | ♥{IviseQ*}♥ |  P-2010
Miley šla na oběd.Moc jí to sluší.Jo a už je imagebam zase v pohodě.Už vím čím to bylo.Instalovali tam novou verzi.Protože když jsem tam dnes šla,bylo to změněné.
miss-smiley-miley.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com