Velká bouřka

13. června 2010 v 7:49 | →♥Miss-Miley♥← |  Moje řeči
Ahoj lidičky.Jsem tady.

Začnu včerejším večer.Byla pohoda,dívala jsem se na TV a vše bylo ještě v pohodě.Ale pak začalo venku pršet,hřmít a vyklubala se z toho fakt velká bouřka.

Vypla se elekrika,takže jsme byli potmě.Hrozný.Šla jsem pak už spát,protože proč bych asi tak měla sedět někde na židli jen tak ve tmě.

V noci jsem nemohla usnout.Každou chvílí jsem se budila,bylo mi horko a k tomu všemu jsem měla v pokojíku ještě komára.Ten jeho bzukot mi leze opravdu na nervy a k tomu ještě ty blesky.Horší noc jsem snad nezažila.

Celou noc elektrika nešla.Když jsem se ráno probudila,furt nestvítila světla.Šla jsem se podívat za mým křečkem,jestli se mu něco nestalo,ale byl v pořátku.

Šla jsem do kuchyně,kde čekala mamka.Uslyšela jsem nějaké divné zvuky....
Jen malá poznámka:Už se bojíte co tam bude,že??
...které šly od.....


...ledničky.No jo,takové zvuky vydává,když se po vypnutí znovu zapne.Přišlo mi to divné,protože vždyt je taky zapojené do zásuvky a bez elektriky nafunguje.
Asi jsem byla jediná,kdo si tohoto všimnul.Mamka nic nepoznala.Rozhodla jsem se,že ji otevřu.

Mamka,když mě viděla,tak jen stačila říct: "To nebude..."

Ale když jsem ledničku otevřela,vevnitř se rozsvítilo.Což znamená,že ....

Ano je to tak,mamka šla zkusit rozsvítit a světlo už fungovalo.No sláva!!!!!Elektrika už šla.


Šla jsem pak ještě na chvíli spát,protože bylo teprve půl paté.Když jsem se probudila,mamka mi řekla,že o Blatnice(kam jsme měli jet původně na pout) nepojedem,protože je tam po té bouřce hrozně a že pout zrušili.To potvrdil i jeden dědův spolupracovník,který je z Blatnice.

Ach jo,proč se to musí stát zrovna mně.
Byla jsem z toho uplně na dně,brečela jsem a mé slzy přiměly mamku jednat.Chtěla zavolat dědovi,jestli by to něak nešlo se tam jet alespon podívat.Rozmlouvala jsem jí to,protože už tam nechi jet.K čemu by to bylo,když tam bude jen bahno...????!!!

Ale nakonec jedeme.Ted už se vůbec netěším,vždyt tam nebodou skoro žádné kolotoče,stánky a tak.Je to zbytečné tak jezdit,ale už je to jasné,jede se.Chtěla jsem tam pro vás natočit nějaká videa,ale nevím jestli nějaké budou,podle toho,jstli tam vůůůbec něco bude!!!!

No,tak já už končím,vidím,že už je to dlouhý text a asi to nikdo číst nebudete.Ale já jsem se prostě potřebovala někde vypsat z tohoto všeho
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♫pand$sek♫ ♫pand$sek♫ | Web | 13. června 2010 v 9:44 | Reagovat

chudáku...u nás jenom hodně pršelo ale bouřka nebyla.no nic,tak si to tam "užij".a co tam vlastně budeš dělat ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama