Moje řeči

CD Miley Cyrus Can´t be tamed

28. července 2010 v 13:00 | →♥Miss-Miley♥←
Dneska jsem byla ve Zlíně.Jela jsem s babičkou a dědou,protože oni potřebovali něco koupit atd.
Já jsem si mezitím zašla do obchodu s CDčkama,abych se poohlídla po albu od Miley - Can´t be tamed.
Už jsem ho nějakou dobu scháněla,ale nikdy jsem neměla čas jet do Zlína(nebo Uherského Hradiště).
Dneska jsem doufala že tam bude.Tak jsem jsem teda zašla,ale nikde jsem ho neviděla,jen tam na něj byla reklama na plakátě-pověšená na zdi.
Ale neodešla jsem a zeptala jsem se prodavačky,jestli ho mají.Ona mi ho pak podala a bylo uplně jinde,než kde jsem ho já hledala.Takže super.

Ted ho právě poslouchám.Je uplně senza.Ten styl písní,hudba atd. je uplně jinej,než jakej měla Miley dřív,ale moc se mi písničky líbí.

Takže těm,kteří tohle CD nemají ho doporučuju.

Nafotila jsem vám,jak vypadá,tak se můžete kuknout.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Super!!!!

25. července 2010 v 10:55 | →♥Miss-Miley♥←
miss-smiley-miley.blog.cz
KOnečně mi už jede imagebam,takže tu za chvíli budou první články.Ale to není vše.V minulm článku jsem psala,že půjdu ukládat nějaké fotky,než pojede imagebam a taky že jsem šla.Ale nebyly to paparazzi(které jsem chtěla ukládat),ale nové produkty s HM4.Našla jsem například kalendáře,trika,polštáře...

Už to jdu ukládat a za chvíli to tu máte.

Nejede imagebam

25. července 2010 v 10:24 | →♥Miss-Miley♥←
Ach jo,už mě to štve.Zase mi nejde imagebam.Vůbec se mi ta stránka nezobrazuje.
Včera jsem
miss-smiley-miley.blog.cz

postahovala spoustu fotek a chtěla jsem to sem dnes dát,ale bohužel...Až mi to pojede,tak tu najdete nový článek.Zatím jdu stahovat nějaké další fotky.

Blog na Facebooku

22. července 2010 v 11:39 | →♥Miss-Miley♥←
Tohle je to překvápko,o kterém jsem vám říkala.Já doufám,že se tam alespon někdo připojí.Nemyslím
si,že tam bude hned hodně členů,protože můj blog tak slavný není.Ale budu ráda za
každého človíčka,který se sem přidá.

Kumu se můj blog líbí a mají rádi Miley,tak se přidejte.Budu opravdu moc ráda♥♥♥


BLOG NA FACEBOOKU

Už jdu

21. července 2010 v 19:19 | →♥Miss-Miley♥←
miss-smiley-miley.blog.cz

Takže,dneska už sem nemám co přidávat.Musím postahovat další fotky.Zítra tu snad bude více článků,ale asi tu budu zase až večer.Jedu totiž s mamkou do Zlína.Sice se mi nechce,ale mamku nepřemluvím.Původně jsme měly jet už v pondělí,ale nakonec jsem ji přemluvila,at jedem jindy a bohužel už ji nepřemluvím na jiný den.

Mamka měla celý týden dovču,takže to bylo hrozný.Nemohla jsem být tak dlouho na PC,furt jsme musely chdit k babičce.Už se těším na pondělí.

Ale zpátky k tématu.Musím teda jít,at alespon něco stihnu uložit.Hned jak se zítra vrátím,tak sem dám co nejvíce článků,to slibuju.Tak ahojky ♥

P.S.Mám pro vás malé překvápko,ale jaké,to se dozvíte až zítra =D


Papa

New dess-o5

19. července 2010 v 11:39 | →♥Miss-Miley♥←
Já vím,že ten minulý tu nebyl dlouho,ale já jsem sem tento musela dát.Protože jsem chtěla
nějaký hezčí.A tak jsem se včera snažila nějaký vyrobit.A když byl dokončený,tak se mi líbil.
Ještě jsem ho trochu doupravila a na svém druhém blogu,kde zkouším dessy jsem
ho vyzkoušela.Dneska jsem ho nastavila i se všemi doplnky.Tak já doufám,že se vám líbí.

Budu ráda,když mi do komentíků napíšete,jak se vám líbí.A nebo můžete hlasovat v anketě.

Už jsem tady

17. července 2010 v 8:29 | →♥Miss-Miley♥←
Já vím,asi si říkáte,proč jsem tu včera večer nebyla,ale já jsem tu byla.Stahovala jsem nějaké paparazzi,abych měla dneska co vkládat.Ty další scany sem dám až zítra.Dneska to všechno nascenuju,upravím velikost atd.

Já už jdu teda vkládat konečně ty články.Zatím ahoj

Já se pro dnešek loučím

9. července 2010 v 14:49 | →♥Miss-Miley♥←
Sice jsem tady chtěla ještě zůstat a přidat nějaké články o Miley,ale nakonec jsem se rozhodla,že už dnes nic nepřidám.Chci jít totiž ještě vyrobit nějaké avatary,blendy atd.
Takže zítra tu máte opravdu velkou várku článků,tak doufám,že příjdete

A P.S.Zítra tu budou zase nějaké soutěže.Minimálně 2.(protože mě baví je pořádat a dělat diplíky)

Velká bouřka

13. června 2010 v 7:49 | →♥Miss-Miley♥←
Ahoj lidičky.Jsem tady.

Začnu včerejším večer.Byla pohoda,dívala jsem se na TV a vše bylo ještě v pohodě.Ale pak začalo venku pršet,hřmít a vyklubala se z toho fakt velká bouřka.

Vypla se elekrika,takže jsme byli potmě.Hrozný.Šla jsem pak už spát,protože proč bych asi tak měla sedět někde na židli jen tak ve tmě.

V noci jsem nemohla usnout.Každou chvílí jsem se budila,bylo mi horko a k tomu všemu jsem měla v pokojíku ještě komára.Ten jeho bzukot mi leze opravdu na nervy a k tomu ještě ty blesky.Horší noc jsem snad nezažila.

Celou noc elektrika nešla.Když jsem se ráno probudila,furt nestvítila světla.Šla jsem se podívat za mým křečkem,jestli se mu něco nestalo,ale byl v pořátku.

Šla jsem do kuchyně,kde čekala mamka.Uslyšela jsem nějaké divné zvuky....
Jen malá poznámka:Už se bojíte co tam bude,že??
...které šly od.....


...ledničky.No jo,takové zvuky vydává,když se po vypnutí znovu zapne.Přišlo mi to divné,protože vždyt je taky zapojené do zásuvky a bez elektriky nafunguje.
Asi jsem byla jediná,kdo si tohoto všimnul.Mamka nic nepoznala.Rozhodla jsem se,že ji otevřu.

Mamka,když mě viděla,tak jen stačila říct: "To nebude..."

Ale když jsem ledničku otevřela,vevnitř se rozsvítilo.Což znamená,že ....

Ano je to tak,mamka šla zkusit rozsvítit a světlo už fungovalo.No sláva!!!!!Elektrika už šla.


Šla jsem pak ještě na chvíli spát,protože bylo teprve půl paté.Když jsem se probudila,mamka mi řekla,že o Blatnice(kam jsme měli jet původně na pout) nepojedem,protože je tam po té bouřce hrozně a že pout zrušili.To potvrdil i jeden dědův spolupracovník,který je z Blatnice.

Ach jo,proč se to musí stát zrovna mně.
Byla jsem z toho uplně na dně,brečela jsem a mé slzy přiměly mamku jednat.Chtěla zavolat dědovi,jestli by to něak nešlo se tam jet alespon podívat.Rozmlouvala jsem jí to,protože už tam nechi jet.K čemu by to bylo,když tam bude jen bahno...????!!!

Ale nakonec jedeme.Ted už se vůbec netěším,vždyt tam nebodou skoro žádné kolotoče,stánky a tak.Je to zbytečné tak jezdit,ale už je to jasné,jede se.Chtěla jsem tam pro vás natočit nějaká videa,ale nevím jestli nějaké budou,podle toho,jstli tam vůůůbec něco bude!!!!

No,tak já už končím,vidím,že už je to dlouhý text a asi to nikdo číst nebudete.Ale já jsem se prostě potřebovala někde vypsat z tohoto všeho

Nová přezdívka

12. června 2010 v 17:39 | →♥Miss-Miley♥←
miss-smiley-miley.blog.cz
Rozhodla jsem si změnit svou přezdívku.Je už dost okoukaná a měla jsem ji i na svém starém blogu.A chtěla bych nějakou změnu.
Má new přezdívka je:

→♥Miss-Miley♥←

Nebude to jen přezdívka,co se změní.
Brzo tady najdete new dess.Ale to nevím kdy,protože ještě ani nemám proplánované,jak bude vypadat,ale chci aby byl skvělý.Taky sem budu přidávat více článků.Nejenom fotky,ale i nějakou grafiku a tak.

Včera jsem s tím už chtěla začít,ale přijela jsem pozdě domů a nebyl čas.Zašla jsem se sem jen podívat,jak to vypadá s komentíkama a s návštěvností a pak jsem hned šla.Byla jsem celkem dost unavená a taky jsem ještě chtěla promyslet tu přezdívku...

P.S.Nevšímejte si toho obrázku nahoře,nenítam celá přezdívka,protože to tam nešlo napsat.Ty značky se tam prostě neukážou.

Jsem tady

10. června 2010 v 14:30 | ♥{IviseQ*}♥
Už jsem došla.Páni,to už je tolik..Já jsem došla domů asi kolem půl druhé.Dnes nám odpadl tělák,ale já jsem ještě byla ve škole,protože jsme si s kámoškama hledali naše výkresy do VV.Když už bude konec školního roku,učitelka chtěla,at si to rozeberem.

A než jsem se dostaa k PC,tak už je půl třetí.Dneska ale nebudu dávat novinky,protože jsem včera uložila opravdu hodně paparazzi,tak to sem dám.

Já se loučím-pro dnešek

8. června 2010 v 16:48 | ♥{IviseQ*}♥
Tak to je dneska vše.Musím už opravdu jít.Zítra píšem písemku,musím se učit a tak.Dneska už asi nepříjdu,ale nevím to jistě.Ale asi spíš ne.No nic,tak já ted jdu.Vložila jsem to,co jsem chtěla a zítra vám sem dám zase něco new.Budou tu hlavně další videa a taky nějaké fotky(moje fotky a paparazzi Miley)

Tak ahoj a hezký zbytek dne!!!!


Vaše ♥{IviseQ*}♥

Zdravím

8. června 2010 v 14:59 | ♥{IviseQ*}♥
Tak jsem tady.Tohle bude jen taková uvítací zpráva.Chci vám jen říct,co sem dneska všechno dám:

-takže nejdříve vám sem napíšu dnešní deníček
-potom sem přidám několik videí,které už jsem sem chtěla dát dávno,ale na starém PC jsem nemohla vložit videa z Mmobilu do PC
-jako další tu budou paparazzi Miley


Tak zatím ahojky =)

Mám zůstat nebo už jít???

7. června 2010 v 17:49 | ♥{IviseQ*}♥
Ted se rozhoduju,jestli mám být ještě tu a přidávat nějaké články nbo už jít.I kdybych tu zůstala nevím na jak dlouho,protože v 18:00 přijde domů mamka a nevím co bue pak.Pokud mi řekne,že se musím učit,tak už musím jít z PC,tak uvidím,ale alespon do těch šesti bych tu urřo byla.

Tak jak chcete??Napište prosím do komentářů,budu ráda.

Já zase pádím

5. června 2010 v 10:29 | ♥{IviseQ*}♥
No nic,tak já jdu.Chci si ještě zahrát The Sims.Zítra sem toho dám mnohem víc,teda,pokusím se.Tak pa

Moc se vám omlouvám

1. června 2010 v 14:20 | ♥{IviseQ*}♥
Ahoj lidičky.Asi si na mě někteří zlobíte,že jsem tu poslední dobou nebyla.Od té doby,co mám new PC tak trávím čas hratím The Sims.Na starém PC mi jelo THe Sims strašně pomalu,ale ted už tady budu častěji.Sice TS budu hrát i nadále,ale pokussím se chodit i sem.Dneska sem nedám už nic,bohužel.Musím totiž dokončit ještě něco do výtvarky.

Tak nic

15. května 2010 v 15:34 | ♥{IviseQ*}♥
No nic,tak já jdu,Sice jsem chtěla ukládat tech 211 fotek,ale nakonec je doukládám až zítra.Ted budu pracovat na new dessu.Tento se mi moc nepovedl,byl takový přechodový.Pokud se mi ten nový povede,dám ho sem ale až někdy jindy,protože teprve včera jsem tento co tu ted mám uplně dokončila(myslím tím popisky do menu a tak)Sice nejsem moc dobrá grafička,ale pokusím se nějak ten dess  udělat.Až budu mít ten new PC,bude to mnohem lepší.Tak zatím ahoj a zase zítra!

Ted budu chvíli pryč

15. května 2010 v 15:19 | ♥{IviseQ*}♥
Ted jdu ukládat další paparazzi,kde je 211 fotek.Vrátím se asi tak za 20 minutVydržte prosím!
 
 

Reklama